Şövalye Adası

Villa

3

3

150 m2
95,000,000 TL
ID: SFS0015

Şövalye Adası’ nda Özel İskeleli Satılık Villa

Fethiye Körfezinin hemen ortasında bulunan, Şövalye Adası’ nda özel iskelesi bulunan, denize sıfır satılık villa. Eski dönemlere Rodos Şövalyelerinin hüküm sürdüğü adada, doğa tarihi kalıntılar arasından fışkırmış ve Babadağ, Mendos, Akdağları, Göcek Körfezini ve açık denizi gören 360 panoramik manzaraya sahip. Çalış sahilinden kalkan servis botları ile 5 dakika süre içerisinde ulaşabileceğiniz bir mesafede yer alıyor. Ada içerisinde herhangi bir araç bulunmuyor. Evler arasında, surların arasından geçen adanın çevresini dolaşabileceğiniz keyifli bir patikası var.

Adanın güney kısmında, hem Fethiye Körfezi ve hem de açık denize cephesi olan çok özel bir konumda bulunuyor. Yatak odalarından Babadağ ve Mendos dağının arkasından güneşi doğurabilir, salonunuzda açık denizde günü batırabilirsiniz. Şövalye adasındaki satılık villanın Fethiye körfezine bakan, denizin sakin olduğu kısımda teknenizi bağlayabileceğiniz özel bir iskelesi var. Ayrıca villanın hemen önünde, batı cephesinde denize girebileceğiniz ikinci bir iskelesi bulunuyor.

Ev eğimli bir parselin en üst seviyesine konumlanmıştır. Hemen altında 1 odalı müştemilatı  ve önünde  muhteşem bir deniz manzarasına hakim sonsuzluk havuzu ile güneşlenme terası bulunmaktadır. Bu bölümde ayrıca sizi keyifli bir gazebo ve dilediğinizde denize girebileceğiniz geniş bir platform karşılıyor.

Tek katlı binaya girince sizi çok ferah bir salon karşılıyor.  Çok yüksek bir çatıya sahip binanın ön cephesi çatıya kadar uzanan cam ile kaplanmış ve muhteşem deniz manzarasına bakan aydınlık, ferah bir yaşam alanı sunuyor. Yatak odaları Fethiye Körfezine bakan kısımda yer alıyor. Her iki yatak odası da deniz manzarasına hakim. Ana yatak odası ebeveyn banyolu, diğeri ise ortak banyoyu kullanıyor.

Ayrıca binanın hemen altında dışarıdan ulaşılabilen, ebeveyn banyolu, aynı zamanda misafir odası olarak da kullanılabilecek 3. bir yatak odası daha bulunuyor. Adanın mimarisine uygun kaliteli malzemelerin, mükemmel işçilik ile birleştiği en keyifli evlerden birisidir.

Panoramik bir manzaraya sahip, fotoğraflarda denizin havuzla birleştiği sonsuzluk havuzu evin modern çizgisini tamamlar nitelikte.

Fethiye, Kaş, Kalkan gibi bir çok bölgede sadece bir kaç evin sahip olduğu, teknenizi güvenle bağlayabileceğiniz bir iskelesi bulunuyor. Bu nitelikte belirttiğimiz bölgede bulabileceğiniz satılık iskeleli denize sıfır satılık tek villa niteliğinde. Fethiye, Şövalye Adası’ nda denize sıfır konumda özel iskeleli satılık villa hakkında detaylı bilgi ve yerinde görmek için iletişime geçiniz. 

Ev Özellikleri

Denize Sıfır
Doğa ile İç İçe
Doğa Manzarası
Havuz Manzarası
Müstakil Villa
Özel Bahçe
Özel Havuz
Panoramik Deniz Manzarası
Sonsuzluk Havuzu

Diğer Özellikler

Açık Mutfak
Eşyalı
İskele
Klima
Veranda

Google Harita

Benzer Evler

İlginizi çeken evleri inceleyin.

Şövalye Adası’ nda Özel İskeleli Satılık Villa

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.