Gocek Villas

Hakkımızda

Equinox | Ekinoks Emlak, Fethiye Göcek’te satılık ev, arsa, ticari gayrimenkuller, uzun süreli kiralık gayrimenkuller alanında faaliyet gösteren butik bir emlak ofisidir. 2019 yılında Mehmet Güngör tarafından kurulan Ekinoks Emlak Tur. Tic. Ltd. Şti., sektördeki 15 yıllık deneyimi ile, sadece 4 yıl içerisinde Göcek’ te satılık konut piyasasını domine etmiş, zengin ve benzersiz portföyü, yenilikçi sunumları, genç dinamik ekibi ile müşterilerin her türlü satın alma ve kiralama taleplerine cevap veriyor.  Kısa sürede Göcek emlak sektöründe başarıya ulaşan ofisimiz 2021 yılında hedeflerini büyüterek Fethiye, Dalyan, Kaş, Kalkan gibi alternatif bölgelerdeki portföylerini yönetebilmek için faaliyetlerini genişletmiştir. 

Equinox olarak, gece gündüz eşitliğinde yola çıkıp, alıcı ve satıcı arasında, her iki tarafın çıkarlarını koruyarak dengeyi kurmayı hedefliyoruz. Diğer emlak ofislerinden farklı olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına kulak verip, aradıkları gayrimenkulleri en iyi şekilde sunabilmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Bölgedeki tecrübe ve deneyimlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçları ile örtüşen, en uygun gayrimenkulleri sunuyoruz. Şeffaf iş anlayışımız, üstün müzakere becerimiz ile aklınızdaki emlakçı anlayışını yeniden şekillendiriyoruz. 

Göcek Çarşı Yolu’nda şık ve samimi ofisimizde, genç ve yenilikçi ekibimiz ile teknoloji ve deneyimimizi birleştirerek müşterilerimize Göcek, Fethiye, Şövalye adası, Faralya, Dalyan, Kaş ve Kalkan gibi bölgedeki bir birinden güzel satılık müstakil konut, ev,  villa, deniz manzaralı lüks yazlık, daire, imarlı arsa, yatırıma uygun arazi, otel, ofis, dükkan gibi bölgenin en özel portföyleri  müşterilerimize sunuyoruz. 

 

 

 

© 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.