Göcek / İnlice

Çiftlik Evi

7

5

260 m2
70,000,000 TL
ID: SIN00011

İnlice’de Doğanın İçinde Satılık Modern Villa

Göcek, İnlice mevkiinde, yemyeşil doğanın içinde, önünden su akan muhteşem bir mimariye sahip satılık modern villa. Çam ve Çınar ağaçlarının arasında,  2654 m2 bahçe içerisinde, modern çizgilere sahip bu bölgede bulunan sayılı evlerden bir tanesi. Çok sessiz ve sakin bir bölgede, önünden akan derenin su sesi ve kuş sesleri arasında şehir stresinden uzak bir yaşam tarzı sunuyor. Göcek, Fethiye çevresinde, yemyeşil doğa içinde modern bir tasarıma sahip çok özel bir ev arayanlar için en ideal seçeneklerden biridir. 

Göcek merkeze sadece 10 dakika mesafede olan bu villa, bölgede benzersiz olan şık mimarisiyle öne çıkıyor. Yüksek inşaat kalitesi, yaşam alanını doğal ışık ile aydınlatan cam çatısı ve özel tasarlanmış mobilyaları ile diğer evlerden ayrışıyor.

Eve girince sizi çok geniş ve ferah bir yaşam alanı karşılıyor. Önünde ada bulunan açık Amerikan mutfağa sahip ve hemen mutfağın arkasında yemyeşil çam ormanına bakan, sabah kahvaltılarınızı yapabileceğiniz bir verandası bulunuyor. Çok geniş bir salona sahip ve şöminesi ile sıcak bir ortam sunuyor. Salondan havuza ve havuz çevresinde oturma alanına kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Giriş katında 2 adet yatak odası planlanmış. Yatak odalarından bir tanesinin ebeveyn banyosu bulunuyor. Diğer yatak odası ortak bir banyoyu kullanıyor.

Üst katta ise evin cam çatısından boşluğa bakan suit bir yatak odası yer alıyor. Önünde küçük bir oturma alanı, arkasında kendi banyo ve tuvaleti, küçük bir balkonu buluyor.

2654 m2 parsel üzerine inşa edilmiş evin bahçesi 4 bölümden oluşuyor. Evin bulunduğu bölümde, 4 araçlık otopark, yüzme havuzu, havuz başında geniş bir oturma alanı, arka kısımda barbekü alanı yer alıyor. Garaj üstündeki bölüme kendi özel bahçe kapısı bulunan, yüksek kalitede inşa edilmiş 2 odalı Tiny house bulunuyor. Evin bir altındaki bölümde, 2 yatak odalı ikinci bir misafir evi ve arkasından geçen suyun kullanıldığı yapay bir şelale bulunuyor. En alt ta bulunan bölümde ise içinden çınar ağacının çıktığı, başka bir şelale akıyor .

Toplam 7 yatak odası ve geniş yaşam alanı kalabalık ailelerin ihtiyacını karşılayabilecek bölgedeki sınırlı sayıda evlerden bir tanesidir.

Fethiye, Göcek’ te İnlice mevkiinde bulunan, muhteşem bir doğanın içinde yer alan satılık modern villa hakkında detaylı bilgi ve yerinde görmek için +90 532 250 o252 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

Ev Özellikleri

Doğa ile İç İçe
Doğa Manzarası
Havuz Manzarası
Müstakil Villa
Nehir Kıyısında
Özel Bahçe
Özel Havuz

Video

Benzer Evler

İlginizi çeken evleri inceleyin.

İnlice’de Doğanın İçinde Satılık Modern Villa

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.