Göcek / Merkez

Villa

5

5

330 m2
92,500,000 TL
ID: SG00013

Göcek D-Marine Yürüme Mesafesinde Satılık Mordern Villa

Göcek D-Marine yürüme mesafesinde , yeşil vadi mevkiinde yer alan modern tasarıma sahip satılık müstakil villa. Göcek merkeze 10 dakika yürüyüş mesafesinde muhteşem konumu ile, bu çizge bulabileceğiniz sayılı villalardan birisidir. Yüz metre sonrasında çam ormanlarının başladığı, sadece kuş seslerini duyduğunuz, Göcek’in en sakin bölgelerinden birindedir.  Ayrıca bu yeşil vadi bölgesi ormana yakınlığı ile sıcak yaz aylarında bile esintinin kesilmediği bir mikro iklime sahiptir. 

Her iki tarafı yol olan 700 m2’lik köşe bir parsel içine 115 m2 taban alanı üzerine birinci sınıf malzeme ve işçilik ile inşa edilmiş, 3 kattan oluşan toplam 280 m2 kapalı alana sahip. Elektrikli panjurları, yerden ısıtma ve Daikon ısı pompası, Mitsubishi VRF soğutma sistemleri, tavanda gizli aydınlatmaları ve  akıllı ev sistemleri ile bölgede bulunan en donanımlı evlerden birisidir. 

85 m2 salon ve mutfağa sahip villanın giriş katındaki tüm zemini birinci kalite mermer ile kaplanmış. Zemine gömülmüş, tavana kadar uzanan kayan kapıları ile 50 m2 veranda ile bütünleşip, kullanıcıların çok geniş bir yaşam alanı sunuyor.  Verandasında yiyecek ve içecek servisi yapmak için ikinci bir mutfak tasarlanmış. Verandanın hemen bitiminde yaklaşık 12 m genişliğinde bir yüzme havuzu ile kalabalık misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz geniş bir alanına sahip.

Giriş katında ebeveyn banyolu yatak odası ve bir adet misafir tuvaleti mevcut. Evdeki mutfak dolaplarından, banyo dolaplarını aynı malzeme kullanılarak tasarımda devamlılık sağlanmış. Hareket sensörleri ile aydınlanan lamen kaplı merdivenler eve sıcak bir atmosfer katmış.

Birinci katta her birinin kendi banyo ve tuvaleti bulunan 3 adet yatak odası bulunuyor. Çatı katında ise çok geniş bir yatak odası, ebeveyn banyosu ve ayrıca küçük bir servis mutfağı var.

700 m2 lik arsa çeşitli bitkiler ile donatılmış geniş bir yeşil alan, büyük bir yüzme havuzu, üstü kapanabilir bir otopark ve teknik oda bulunuyor. Bu donanımda bu konumda Göcek’ te bulabileceğiniz modern tasarıma sahip nadir bulunan satılık villa olabilir.

Mükemmel konumu ile Göcek merkeze ve D-marine 10 dk yürüme mesafesinde yer alan, modern tasarıma sahip satılık modern villa hakkında detaylı bilgi ve yerinde görmek için bizimle iletişime geçin.

Ev Özellikleri

Çim Alan
Doğa ile İç İçe
Doğa Manzarası
Merkeze Yürüme Mesafesinde
Müstakil Villa
Özel Bahçe
Özel Havuz
Şehir Merkezinde

Diğer Özellikler

Açık Mutfak
Açık Otopark
Alarm
Elektrikli Panjur
Güneş Enerjisi
Güvenlik Kamerası
Veranda

Planlar

Google Harita

Benzer Evler

İlginizi çeken evleri inceleyin.

Göcek D-Marine Yürüme Mesafesinde Satılık Mordern Villa

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.