Akyaka / Çıtlık

Çiftlik Evi

6

4

390 m2
64,000,000 TL
ID: SAKY001

Gökova’da 25600 m2 Arazi içinde Satılık Taş Çiftlik Evi

Bu Gökova’da satılık taş villa, 25.600 m² arazi içerisinde yer alıyor. 12.000 m²’si peyzajlı, geri kalanı ise tarım arazisi olarak kullanılmak üzere boş bırakılmış. Gökova’da yer alan bu taş yapı, Fethiye-Muğla karayoluna 850 metre, Akyaka merkezine ise 4 km yakınlıkta konumlanmış. Etrafı çevrilmiş bu çiftlik evi, turizm tesisi olarak kullanılmaya da uygun şekilde inşa edilmiş.

Bu geniş arazi, 390 m² ana bina, 120 m² özel yüzme havuzu, 65 m² özel kapalı garaj, 155 m² büyüklüğünde kapalı bir ahır ve kümes, 90 m² depo ve 90 m² misafir evi ile donatılmış. Ayrıca 100 m² alanda bir süs havuzu da bulunmaktadır. Arazi üzerine yapılmış tüm yapıların yapı kayıt belgesi mevcuttur. Normalde bu parsele yapı yapılması mümkün değilken, yapıların 25 yıllık olması sebebiyle yapı kayıt altına alınmıştır.

Arazi üzerinde 3 adet artezyen kuyusu bulunuyor. Ana bina, nadir bulunan özel bir taş işçiliği ile yapılmış ve güvenlik kameralarıyla donatılmıştır.

Peyzajlı bölüm, geniş çim alanlar ve yetişkin palmiye, söğüt ve meşe ağaçları ile donatılmış olup, geniş açık alanlarda bolca gölge alan yaratılmıştır. Evin hemen bitişiğinde büyük bir ormanlık alan bulunuyor ve yakınında başka bir yapı olmaması nedeniyle sessiz, sakin ve doğa içinde bir konuma sahip. Palmiyelerin arasından ana binanın önüne kadar aracınızla gelebileceğiniz bir yolu da mevcuttur.

Ana bina, 4 oda ve 3 banyodan oluşmakta ve nadir görülebilecek taş işçiliğine sahiptir. Salonunda şömine bulunan evin mutfağı ayrı bir mutfak olarak dizayn edilmiştir. Üstü yarı kapalı varendası bulunan ana yapı hariç ayrıca, 2 oda ve 1 banyoya sahip misafir evi ve çalışanların konaklayabileceği ayrı bir yapı daha bulunuyor. Arazi üzerinde yer alan tüm yapıların tadilata ihtiyacı vardır.

Turizm tesisi yapmaya da uygun olan bu Gökova’da satılık taş villa için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu eşsiz mülk, doğa ile iç içe huzurlu bir yaşam veya kazançlı bir yatırım fırsatı sunmaktadır. Detaylı bilgi ve bu mülkü görmek için bize ulaşın.

Ev Özellikleri

Çim Alan
Çocuk Havuzu
Doğa ile İç İçe
Doğa Manzarası
Havuz Manzarası
Mahremiyet
Özel Bahçe
Özel Havuz

Diğer Özellikler

Açık Otopark
Artezyen
Ayrı Mutfak
Bahçe Mobilyası
Ebeveyn Banyosu
Eşyalı
Güneş Enerjisi
Güvenlik Kamerası
Kapalı Otopark
Klima
Müştemilat
Özel Otopark
Peyzajı Yapılmış
Şezlong & Şemsiye
Şömine
Teras
Veranda
Gökova’da 25600 m2 Arazi içinde Satılık Taş Çiftlik Evi

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.