Göcek / Yamaç

Daire

2

1

90 m2
9,750,000 TL
ID: SGPL076

Göcek’te Deniz Manzaralı Çatı Dubleksi

Göcek’te çevresi çam ormanları ile kaplı Palmiye Sitesinde, önü açık ve kapanmaz bir manzaraya sahip, tüm Göcek körfezini gören, muhteşem deniz manzaralı satılık çatı dubleksi ev.  Hem ormana cephesi, hem de Göcek körfezini ve adaları gören muhteşem deniz manzarası ile çok az bulunan seçeneklerden bir tanesidir.

Sitenin ortak iki adet havuzu bulunuyor ve Göcek Merkeze 2 km mesafede yer alıyor. Araç ile 5 dakikadan daha kısa süre içerinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Sitede toplam 12 blok ve her blokta bir tane ters dubleks ve bir adet çatı dubleksi şeklinde 24 tane hane bulunuyor.

Çatı dubleksi tipindeki eve adım attığınızda, geniş ve havadar bir oturma odası, açık plan mutfak,  panoramik manzaralı teras balkon sizi karşılıyor.

Üst kata çıkıldığında, iki yatak odası bulunuyor. Yatak odalarından bir tanesi çok geniş ve hemen önünde muhteşem manzaraya hakim balkonu bulunuyor. Çatı katında iki yatak odasının paylaştığı bir tane banyo bulunuyor.

Modern ve şık mobilyalarla donatılan ev, şık ve çağdaş bir yaşam alanı yaratıyor.

Göcek merkeze 2 km, Dalaman Havalimanına ise 18,8 km uzaklıkta yer alan ideal bir konuma sahiptir.

Göcek’ in muhteşem deniz manzarasına hakim, kompakt bir ev hayal edenler için ideal bir fırsat sunuyor. Dilediğinizde çam ormanın yanında deniz manzarasının keyfini çıkartabilir, dilediğinizde sadece 5 dk içerisinde şehre inerek sosyalleşebileceğiniz, bu rakama piyasada satılık olan en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Göcek’ te Kapanmaz Deniz ve Doğa manzaralı satılık çatı dubleksi ev hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Özellikleri

Çatı Dubleks
Çim Alan
Deniz Manzarası
Doğa ile İç İçe
Doğa Manzarası
Havuz Manzarası
Ortak Bahçe
Ortak Havuz

Diğer Özellikler

Açık Mutfak

Benzer Evler

İlginizi çeken evleri inceleyin.

Göcek’te Deniz Manzaralı Çatı Dubleksi

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.