Göcek / Yamaç

Villa

3

3

200 m2
28,000,000 TL
ID: SGKL047

Panoramik Deniz Manzaralı Satılık Villa

Göcek’i çevreleyen dağın eteklerinde, çam ağaçlarının arasında yer alan Kalimche sitesinin en üst pozisyonunda, tüm Göcek körfezini gören, panoramik deniz manzaralı satılık villa, Göcek merkeze araç ile sadece 5 dakika sürüş mesafesinde yer alıyor. Konum itibari ile hem yanı hem önü yol ve bu muhteşem deniz manzarasının kesilmesi imkansız. Köşe pozisyonda, villanın önünde, yanında ve arkasında bahçe kullanım alanı bulunuyor.

Giriş katında deniz manzaralı geniş bir salon, yemek alanı, açık mutfak, misafir yatak odası ve bir adet ortak banyo tuvalet bulunuyor.

Salondan ve mutfaktan deniz manzaralı verandaya rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Alt katta ise iki yatak odası birleştirilmiş ve tek bir oda haline getirilmiş, iki banyo tuvalet bulunuyor. Bu odanın hemen arkasında aslında 4. oda olarak tasarlanmış, içinde küçük bir yatak ve banyo tuvaleti bulunan bir oda yer alıyor. Odalar alt katta olmasına rağmen deniz manzarasına hakim ve her odadan bahçeye erişim bulunuyor.

Sitenin ortak kullanım havuzu, 7/24 güvenliği , yemyeşil bahçesi bulunuyor.

Ev eski moda olmasına rağmen bölgedeki en karakteristik evlerden bir tanesidir. Böyle bir konumda, Göcek körfezini, adaları gören, panoramik deniz manzaralı sayılı evlerden bir tanesidir.

Fethiye, Göcek’ te Çam ağaçlarının arasında, panoramik deniz manzaralı satılık villa hakkında daha detaylı bilgi için +90 532 250 0252 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

Ev Özellikleri

Doğa ile İç İçe
Doğa Manzarası
Kesintisiz Deniz Manzarası
Ortak Havuz
Özel Bahçe
Şehir Manzarası

Diğer Özellikler

7/24 Güvenlik
Açık Mutfak
Açık Otopark
Alarm
Eşyalı
Gece Bekçisi
Güvenlik Kamerası
Kat Kaloriferi
Özel Otopark
Şömine
Teras
Veranda

Benzer Evler

İlginizi çeken evleri inceleyin.

Panoramik Deniz Manzaralı Satılık Villa

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.