Gökçeovacık

Müstakil Ev

1

1

80 m2
11,350,000 TL
ID: SGO0073

Panoramik Deniz Manzaralı Müstakil Ev

Göcek, Gökçe Ovacık’ta, doğa ile kusursuz bir şekilde bütünleşmiş, yeşilliklerle çevrili, tüm Fethiye körfezinin panoramik manzarasına sahip satılık, muhteşem deniz manzaralı satılık müstakil ev.

1850 m2 arsa üzerine inşa edilmiş, muhteşem deniz manzarasının hiç bir zaman engellenemeyeceği, Göcek merkeze 10 km mesafede yer alan bu ev son derece huzur ve  sakin bir yaşam tarzı sunuyor.  Bu evin en dikkat çekici özelliği, evin her köşesinden deniz manzarası görülmesi olağan üstü bir yaşam deneyimi sunan nadir güzelliklerdendir.

Çevresinde yapılaşma yeni başlamış ve etrafında özel malikane ve villalar bulunuyor.  Göcek’te yamaçlarda bulunan deniz manzaralı sadece iki bölgeden birinde yer alıyor. İleride İnlice mahallesinden açılacak yol ile D-400 karayoluna çok daha kısa sürede ulaşılabilecek.

80 m2′ ye inşa edilmiş eve adım attığınızda, modern mobilyalarla donatılmış, eşsiz ve nefes kesen deniz manzarası sunan, şık bir şekilde dekore edilmiş geniş bir oturma odası, ferah bir yatak odası ve bir banyo tuvalet bulunuyor.

Göcek Merkeze 10 km, Fethiye merkeze 31 km ve Dalaman Havalimanına 32 km  uzaklıkta ideal bir konumda yer almaktadır.

Fethiye Körfezinin Panoramik deniz ve doğa manzarasına sahip, 1850 m2 arazi içinde eşsiz bir konumda yer alan deniz manzaralı satılık  müstakil ev hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Özellikleri

Çim Alan
Deniz Manzarası
Doğa ile İç İçe
Doğa Manzarası
Müstakil Ev
Müstakil Villa
Özel Bahçe
Panoramik Deniz Manzarası

Diğer Özellikler

Açık Mutfak
Eşyalı

Google Harita

Benzer Evler

İlginizi çeken evleri inceleyin.

Panoramik Deniz Manzaralı Müstakil Ev

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.