Göcek / Merkez

Tüm Bina

5

5

450 m2
58,000,000 TL
ID: SG0040

Göcek’ te Yatırım Fırsatı, Çarşı içinde Satılık Köşe Bina

Göcek Çarşı Meydanına 90 m mesafede, Eski Göcek Belediyesinin tam arkasında satılık köşe bina size ileriye dönük çok iyi bir yatırım fırsatı sunuyor. Göcek’ te çarşıya, marinalara ve marketlere ulaşmak için kullanılan en yoğun güzergahların birisi üzerinde yer alan binanın çevresinde çok sayıda ofis, cafe, market, tekne kiralama acenteler gibi bir çok işletme bulunuyor.

Bir cephesi 16 m diğer cephesi 9,2 m olmak üzere 149 m2 lik köşe parselde inşaa edilmiş olan binanın giriş katında ön cepheye bakan iki büyük dükkan, yan cephede ise bir tane küçük dükkan olmak üzere yaklaşık 140 m2 ticari alana sahip.

Binanın üst katında iki adet 1+1 daire ve bir adet 3 yatak odalı çok geniş bir salon ve mutfağa sahip olan çatı dubleksi daire bulunuyor. Çatı dubleksi daire tamamen yenilenmiş, kalorifer petekleri eklenmiş ve ısı pompası ile ısınma sağlanıyor. Çatı katındaki tavan yüksekliği 3.5 m civarında ve görüdüğünüz bir çok çatı katından çok daha ferah ve aydınlık yaşam alanına sahip.

Göcek Merkezde hem dükkanım ,hem evim olsun isteyenler için çok iyi bir yatırım fırsatı. Göcek Çarşıyolunda dükkan yada mağaza arayanlar için çok iyi bir alternatif olabilecek konuma sahip.

Göcek’ ste geleceğe dönük çok iyi bir yatırım fırsatı olan Çarşı içinde satılık köşe bina hakkında daha detaylı bilgi yada yerinde görmek için lütfen iletişime geçiniz.

Ev Özellikleri

Doğa Manzarası
Merkeze Yürüme Mesafesinde
Şehir Manzarası
Şehir Merkezinde

Diğer Özellikler

Açık Mutfak
Klima
Şömine

Video

Google Harita

Göcek’ te Yatırım Fırsatı, Çarşı içinde Satılık Köşe Bina

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.