Göcek / Merkez

Müstakil Ev

3

2

120 m2
12,750,000 TL
ID: SG00074

Çevre Yolunun Altında Satılık Müstakil Ev

Göcek’te Çevreyolunun altında, çevresi portakal ağaçları ile kaplı 3 yatak odalı satılık satılık müstakil ev.  Göcek merkeze sadece 1.1 km, yaklaşık 12 dk yürüme mesafesinde yer alıyor.

Hemen yan tarafı portakal ve limon bahçesi, hemen önünden ise Göcek merkeze inen Atatürk Bulvarı geçiyor ve önünde başka bir yapılaşma olmayan, Göcek’ i çevreleyen çam ormanlarını gören , ferah bir manzara sunuyor.

Giriş katında ferah ve havadar bir salon, ayrı bir mutfak hemen yanında verandası, giriş katında bir yatak odası ve tuvaletli bir banyosu bulunuyor.

Üst katta ise 2 yatak odası, 1 banyo tuvalet bulunuyor ve odalardan her ikisi de geniş doğa manzaralı bir balkona çıkıyor.

İçeri girdiğimizde bir dikkat çeken özellik ise merdiven altına şık bir şekilde gizlenmiş depolama alanı sunan küçük çekmece ve dolap vardır.

2012 yılında satın alınan tek katlı köy evi baştan aşağıya yenilenmiş, çatı yapılmış ve çatı katına iki adet oda eklenmiş. 2018 yılında ev imar barışından yararlanmış. Yıkılıp tekrar yapılabilmesi için aynı parselde bulunan mülk sahiplerinden noterden istenilen projenin yapılabilmesine dair muvafakatname alınmış. Eğer yeniden inşaat yapılmak istenirse belediye bu parselde bitişik nizam , %30 tabanda, toplamda %60 imar hakkı tanıyor. Bulvar üzerinde bulunduğu konumdan ötürü iyi bir yatırım olabilecek bir mülktür.

232 m2 arsa payına sahip, Göcek’ te yolun altında bulunan bu satılık müstakil ev hakkında daha bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Özellikleri

Doğa ile İç İçe
Doğa Manzarası
Merkeze Yürüme Mesafesinde
Özel Bahçe

Diğer Özellikler

Açık Mutfak

Google Harita

Çevre Yolunun Altında Satılık Müstakil Ev

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.