Göcek / Yamaç


6

6

697 m2
0 TL
ID: SG00014

Göcek’ te Büyük Arsa İçinde Satılık Lüks Villa

Göcek’ te çevresi yemyeşil ağaçlarla kaplı, doğanın içinde 1271 m2 büyük bir arsaya ve muhteşem bir mimariye sahip satılık lüks villa. Sırtını çam ormanlarına yaslamış, 20 yıllık yetişmiş bahçesi ve doğal bitki örtüsü ile %100 lük mahremiyeti sunuyor.  Kuş seslerinin hiç eksik olmadığı, doğa ile baş başa kalabileceğiniz, dilediğinizde şehre sadece 1.5 km, 4 dakikalık sürüş mesafesinde bulunyor.

Bir kaç kademeden oluşan arazinin eğimi çok iyi kullanılarak farklı yaşam alanları oluşturulmuş, bitkiler ile donatılmış. Havuz çevresinde güneşlenme alanı, çok geniş ve ferah bir veranda, verandanın altında keyifli bir oturma alanına sahip bir bar, arka bahçede BBQ alanı, minik bir bostan gibi bir çok bölümden oluşuyor.  Evde dilediğinizde yalnız kalabileceğiniz birbirinden güzel ve hep yeşili gören bir alan bulabilirsiniz.

Mimar Sema Kumyol tarafından tasarlanan evin beyaz teması, İngiliz sahipleri tarafından keyifli dokunuşlar ile muhteşem bir ev olarak sergileniyor. Tavana kadar uzanan camları, salonun üzerindeki galeri boşluğu ile çok aydınlık, ferah bir atmosfer sağlamış. Geniş ve aydınlık salonun hemen yanında içerisinde şöminenin ve küçük bir oturma alanın olduğu TV odası bulunuyor. Evin diğer tarafında ise çok geniş bir mutfak hemen önünde atıştırmaları yapabileceğiniz bir masa, dışarıda ise 12 kişiyi ağırlayabileceğiniz büyük bir yemek masası bulunuyor. Bu devasa verandada ayrıca geniş bir oturma alanı, hemen altında ikinci bir oturma alanı ve barı ile çok kalabalık etkinlikleri kaldırabilecek büyüklükte.  Bu konfora sahip Göcek’ te sayılı evlerden biridir fakat şu anda satılık tek evdir.

Giriş katında ofis olarak kullanılan içeride açılır bir kanepesi olan ebeveyn banyolu bir oda,  misafir tuvaleti, çamaşırhane yer alıyor. Üst kata çıkan merdivenlerin hemen yanında açılan kapı ile BBQ imkanı olan başka bir yemek alanına çıkıyor.

Birinci kata çıktığınızda sizi galeri boşluğu karşılıyor ve çevresinde her birinin ebeveyn banyosu olan 4 adet yatak odası bulunuyor. Ön cepheye bakan yatak odalarının terasları , arka odalarının evin yan cephesinde küçük balkonları bulunuyor. Balkonlardan nereye bakarsanız yeşili, sadece master yatak odasından biraz deniz manzarasını görüyorsunuz.

Bu büyük evin ayrıca 1 yatak odası, kendi banyosu, mutfağı, salonu, terası ve misafir tuvaleti olan bir müştemilatı var. Kapalı garajı, yemyeşil bahçesi , müştemilatı ile Göcek’te nadir bulabileceğiniz seçeneklerden birisidir.

Bu muhteşem bir bahçeye ve keyifli bir mimariye sahip, Göcek’ te büyük bir arsa için satılık lüks villa hakkında detaylı bilgi almak yada görmek için bizimle iletişime geçin.

Ev Özellikleri

Doğa ile İç İçe
Doğa Manzarası
Havuz Manzarası
Kısmi Deniz Manzarası
Merkeze Yürüme Mesafesinde
Özel Bahçe
Özel Havuz

Diğer Özellikler

Açık Otopark
Alarm
Ayrı Mutfak
Eşyalı
Güneş Enerjisi
Güvenlik Kamerası
Kapalı Otopark
Klima
Özel Otopark
Şömine
Teras
Veranda

Video

Google Harita

Göcek’ te Büyük Arsa İçinde Satılık Lüks Villa

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.