Göcek / Merkez

Villa

4

3

200 m2
34,000,000 TL
ID: SG00057

Şehir Merkezinde Müstakil Villa

Göcek merkezde yer alan bu satılık villa, Çevre yolunun altında ve deniz kıyısına sadece 1 km mesafede yer alıyor. Yaklaşık 550 m2 arsa payına sahip evin, yem yeşil bir bahçe içerisinde yer alan müstakil bir havuzu bulunuyor. Bahçenin çevresindeki bitkiler büyümüş ve evin bahçesinde mahremiyet sağlıyor.

Yaklaşık 78 m2 taban alanına sahip ev iki kattan oluşuyor ve toplamda 4 odaya sahip. 156 m2 kapalı kullanım alanı ve yaklaşık 35 m2 büyüklüğünde terası ile 190 m2 kullanım alanı bulunuyor. Evde kalorifer ve şömine ile ısınma sağlanıyor ve tüm odalarda klima bulunuyor. Evde tüm kapılar ve gömme dolaplar masif ahşaptan yapılmış.

Giriş katında açık mutfak , geniş bir salon ve salonun hemen önünde çok geniş bir veranda bulunuyor. Verandadan hemen bahçeye inebiliyorsunuz ayrıca verandada dış mekan mutfağı da var. Ayrıca giriş  katında bir yatak odası ve bir banyo tuvalet var.

Birinci katta bir tanesi ebeveyn banyolu master yatak odası olmak üzere 3 yatak odası 2 banyo bulunuyor.

Şehir merkezine bu kadar yakın mesafede yer alıp, bu büyüklükte yemyeşil bir bahçeye sahip olan sayılı evlerden bir tanesidir.

Göcek’ te çevre yolunun altında, merkeze 15 dk yürüme mesafesinde yer alan özel havuzlu ve bahçeli satılık villa hakkında daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Ev Özellikleri

Çim Alan
Doğa ile İç İçe
Doğa Manzarası
Havuz Manzarası
Merkeze Yürüme Mesafesinde
Özel Bahçe
Özel Havuz
Şehir Merkezinde

Diğer Özellikler

Açık Mutfak
Alarm
Eşyalı
Güneş Enerjisi
Kapalı Otopark
Kat Kaloriferi
Klima
Şömine
Veranda

Benzer Evler

İlginizi çeken evleri inceleyin.

Şehir Merkezinde Müstakil Villa

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.