Göcek / Merkez

Villa

2

2

130 m2
0 TL
ID: SGPV036

Göcek Portville’ de Satılık Villa

Göcek Portville sitesinde, havuz kısmında 2 yatak odalı satılık villa, site içerisinde havuz tarafında bulunuyor. Portville sitesi, Göcek D-Marine ve D-Resort Hotel arasında eşsiz bir konumda yer alıyor. Yerli ve yabancı birçok yatırımcının gözdesi olan Göcek Portville, Venedik evlerine olan benzerliğiyle Ege ve Akdeniz kıyılarındaki en özel projelerden biri olarak öne çıkıyor.

Her yere yürüyerek ulaşabileceğiniz konumu sayesinde dilediğinizde sosyalleşebileceğiniz, dilediğinizde kendi kabuğunuzda izole olabileceğiniz bir yaşam tarzı sunuyor.

Yaklaşık 46 dönüm, denize sıfır arazi üzerinde konumlanan Göcek Portville, denizle bütünleşen ve evinizin önündeki iskelenize kendi botunuzla ulaşabildiğiniz kanal tarafında yer alan 79 villa, arka kısımda ise kanalın replikası havuz ile çevrelenen 51 villa ile toplamda 130 villadan oluşuyor. Göcek Port villaları; tam müstakil, ikiz ve bitişik 4 villa tarzında, farklı m2′ lere sahip 11 villa tipinden oluşuyor.

Evleri saran begonviller, duvarlardan sarkan mercan çiçekleriyle öne çıkan muhteşem peyzajı ile Venedik evleri görüntüsü sizi etkisi altına alıyor.

24 saat güvenlik, bütün hanelere yetecek kapasitede su depoları, su yumuşatma cihazları, jeneratör, teknisyenler ve her haneye ait özel otopark imkânlarıyla Göcek’teki en donanımlı site olma özelliğine sahip. Ayrıca Portville site sakinleri, D-Marine içinde bulunan Blue Point Beach’e %75 indirimli giriş hakkına sahiptir.

Satılık yarı müstakil villamızın zemin katında geniş ve aydınlık bir oturma odası, tam donanımlı bir mutfak ve tuvalet bulunmaktadır. Aydınlık oturma odası, verandaya açılan kapılar ile site çevresini dolaşan havuza ulaşabiliyorsunuz.

Villanın birinci katında fransız balkonlu iki yatak odası ve yatak odalarından birinde ebeveyn banyosu olmak üzere toplam 2 banyosu bulunuyor.

Portville sitesinde satılık bu villanın kısa süreli kira getirisi oldukça yüksek ve en çok talep gören sitelerden birinde yer alıyor. Bu villayı satın alarak Göcek’ in en güzel sitelerinden birinde ev sahibi olabilir, olmadığınız dönemlerde ise eviniz kira geliri elde edebilirsiniz.

Birçok kişinin hayalini kurduğu Göcek Portville sitesinde satılık villa hakkında detaylı bilgi ve evi görmek için lütfen iletişime geçiniz.

Ev Özellikleri

Denize Sıfır
Doğa ile İç İçe
Doğa Manzarası
Havuz Manzarası
Merkeze Yürüme Mesafesinde
Ortak Bahçe
Ortak Havuz

Diğer Özellikler

7/24 Güvenlik
Açık Otopark
Ayrı Mutfak
Eşyalı
Gece Bekçisi
Güneş Enerjisi
Güvenlik Kamerası
Jeneratör
Klima
Su Arıtma
Su Deposu
Veranda

Planlar

Google Harita

Benzer Evler

İlginizi çeken evleri inceleyin.

Göcek Portville’ de Satılık Villa

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.