Göcek / Merkez

Daire

2

1

120 m2
9,750,000 TL
ID: SG00065

Göcek Merkez’ de Ferah Bahçe Katı Daire

Göcek’ te çevre yolunun hemen altında, ön tarafında portakal bahçesi bulunan, önü açık ve ferah, 2 yatak odalı satılık bahçeli daire.

Yaklaşık 8 yıllık bir binanın giriş katında bir daire ve üst katında iki çatı dubleksi bulunuyor. Her dairenin bir birinden bağımsız, müstakil bir girişi var.  Giriş katında yer alan bu daire bahçe kullanımına sahip ve tek katta bahçeli yaşam hayal edenler için nadir bulunan bir fırsat.

Göcek’ te yolun altında bulunan bu satılık bahçeli daire,  şehir merkezine, cafe ve restauranlara, süpermarketlere 1.2 km mesafede yer alıyor.

Hemen önündeki portakal bahçesinin bulunuduğu parsel, Tarımsal niteliği korunacak alan olduğundan dolayı yapılaşma pek mümkün değil ve hiç bir zaman kapanmayacak  muhteşem bir doğa manzarasına sahip.

Daire oldukça şık ve modern mobilyalar ile dekore edilmiştir. Dairenin giriş katında açık plan bir mutfak, aydınlık ve güneş alan bir salon, mutfakğın hemen yanında camla kapatılmış bir balkon, 2 yatak odası, 1 banyo tuvalet ve merdiven boşluğunda ise gizlenmiş bir depo alanı bulunuyor. Yatak odası ve salonun pencerelerinden muhteşem bir doğa manzarası sunuyor.

Göcek’te yolun altında, portakal ağalarının arasında, muhteşem bir doğa manzarasına sahip, satılık bahçeli daire hakkında detaylı bilgi için  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Özellikleri

Doğa ile İç İçe
Doğa Manzarası
Merkeze Yürüme Mesafesinde
Şehir Merkezinde

Diğer Özellikler

Açık Mutfak
Eşyalı
Klima

Google Harita

Benzer Evler

İlginizi çeken evleri inceleyin.

Göcek Merkez’ de Ferah Bahçe Katı Daire

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.