Göcek / Merkez

Villa

4

3

190 m2
39,000,000 TL
ID: SG00056

Göcek Merkezde Satılık Müstakil Villa

Göcek’ te çevre yolunun altında satılık villa, deniz kıyısına 1 km – 15 dk yürüme mesafesinde yer alıyor. Yaklaşık 800 m2 büyüklüğünde yemyeşil bir bahçe içerisinde yer alan bu evin, müstakil bir havuzu bulunuyor. Hem güney hem de doğu cephesi yol ve köşe konumda yer alıyor. Güney cephesinde yoldan sonra bulunan parsel Tarımsal niteliği korunacak alan olduğundan dolayı, yapılaşmaya kapalı ve her zaman önü, yanı ferah kalacak evlerden bir tanesidir.

Yaklaşık 78 m2 taban alanına sahip ev iki kattan oluşuyor ve toplamda 4 odaya sahip. 156 m2 kapalı kullanım alanı ve yaklaşık 35 m2 büyüklüğünde terası ile 190 m2 kullanım alanı bulunuyor. Evde kalorifer ve şömine ile ısınma sağlanıyor ve tüm odalarda klima bulunuyor. Evde tüm kapılar ve gömme dolaplar masif ahşaptan yapılmış. Yapıldığı tarih itibari ile çok kaliteli malzemeler ile inşa edilmiş ve İngiliz bir aile tarafından çok iyi bakılmış bir evdir.

Giriş katında açık mutfak , geniş bir salon ve salonun hemen önünde çok geniş bir veranda bulunuyor Verandadan hemen bahçeye inebiliyorsunuz ayrıca verandada dış mekan mutfağı da var. Ayrıca giriş  katında bir yatak odası ve bir banyo tuvalet var.

Birinci katta bir tanesi ebeveyn banyolu master yatak odası olmak üzere 3 yatak odası 2 banyo bulunuyor.

Şehir merkezine bu kadar yakın mesafede yer alıp, bu büyüklükte yemyeşil bir bahçeye sahip olan sayılı evlerden bir tanesidir.

Kat mülkiyetli Tapu üzerindeki arsa payı 550 m2 olmasına rağmen konum itibari ile köşede kaldığından yoldan çekme mesafeleri ile yaklaşık 800 m2 kullanım alanına sahip, bu konumda bulabileceğiniz nadir evlerden bir tanesidir.

Göcek’ te çevre yolunun altında, merkeze 15 dk yürüme mesafesinde yer alan özel havuzlu ve bahçeli satılık villa hakkında daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

 

Ev Özellikleri

Çim Alan
Doğa Manzarası
Merkeze Yürüme Mesafesinde
Özel Havuz
Şehir Merkezinde

Diğer Özellikler

Açık Mutfak
Alarm
Dış Mekan Mutfak
Eşyalı
Güneş Enerjisi
Kapalı Otopark
Kat Kaloriferi
Özel Otopark
Teras
Veranda

Benzer Evler

İlginizi çeken evleri inceleyin.

Göcek Merkezde Satılık Müstakil Villa

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.