Göcek / Merkez

Bitişik Nizam

4

4

170 m2
19,500,000 TL
ID: SGKL067

Göcek Kalimche Sitesinde Satılık İkiz Villa

Kalimche Sitesinde satılık ikiz villa, Göcek merkezine ve Fethiye’ye yakın konumuyla öne çıkıyor. Dalaman Havalimanı’na 14 kilometre mesafede bulunan villa, ulaşım açısından avantajlı bir konumdadır ve havalimanına 20 dakika mesafededir. Villa, doğa içerisinde yer alıyor ve geniş bir bahçeye sahip. Yetişkin ağaçlar ile donatılmış bahçe rahat bir açık alan deneyimi sağlıyor. Pencerelerinden yemyeşil bir doğa ve deniz manzarası sunan ev, ferah ve ışık alan bir ambiyansa sahip.

Mutfak, yarı açık tasarımlı ve U şeklinde olup salonla entegre bir yapıda yapılmış. Salon bölümünde bir şömine bulunuyor. 4 oda ve 3 banyosu mevcut olan evin, ebeveyn yatak odasından çıkan bir terası var ve bu teras doğa manzarası ile güneşlenmeye de imkan tanıyor.  Ayrıca, ebeveyn odasında yer alan banyo da küvet bulunmaktadır. Göcek’in marinalarına kolay erişim sağlayan bu konum, yatçılık ve doğa yürüyüşü gibi aktivitelere yakınlığı ile dikkat çeker​.

BuKalimche sitesinde satılık ikiz villayı görmek ve detaylı bilgi almak için iletişime geçin. Göcek’te bir ev sahibi olmak, bölgenin sunduğu doğal ve kültürel zenginliklere yakın bir yaşam sürme fırsatı sunar.

Ev Özellikleri

Çim Alan
Deniz Manzarası
Doğa ile İç İçe
Doğa Manzarası
Havuz Manzarası
Ortak Bahçe

Diğer Özellikler

Açık Otopark
Eşyalı
Gece Bekçisi
Klima
Şömine
Teras
Veranda
Göcek Kalimche Sitesinde Satılık İkiz Villa

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.