Göcek / Yamaç

Villa

3

3

220 m2
35,000,000 TL
ID: SGKL062

Kalimche Sitesinde Deniz Manzaralı Villa

Göcek’ te bu muhteşem deniz manzarasına sahip villa çevresi çam ormanlarıyla kaplı bir yerde konumlanmış. Göcek Körfezi’nin ve adalarının eşsiz manzarasını görebileceğiniz bir noktada bulunuyor. Kalimche Sitesi’nde de en üstte yer alıyor, tam kuşbakışı deniz manzarasına hakim. Gerçekten herkesin hayalini kuracağı türden bir doğal güzellikle çevrili ve etkileyici bir deniz manzarasına sahip.

2020 yılında baştan aşağıya yenilenmiş villada, kalorifer sistemi de kurulmuş ve ısı pompasıyla destekleniyor. Mutfak eşyaları, klimalar, banyolar, şömine, zemin döşemeleri, hatta tüm doğramalar yenilenmiş. Mobilyaları ise bölgedeki yükseklerde yetişen Ardıç ağacından yapılmış ve eve bohem bir hava katmış.

Giriş katta çok ferah bir salon, modern bir mutfak, bir adet misafir yatak odası ve şık bir banyo tuvalet bulunuyor.

Alt katta ise iki oda birleştirilerek oldukça geniş bir yatak odası oluşturulmuş, kendi özel banyo ve tuvaletiyle birlikte. Hemen yanında ise ayrı bir banyo tuvaleti bulunan ikinci bir yatak odası daha var.

Sitenin ortasında muhteşem bir yüzme havuzu bulunuyor. Ormanın içinde adaçayı, kekik, zeytin, mersin gibi bitkilerle kaplı yemyeşil bir bahçeye sahip. Eski bir site olmasına karşın Göcek’ te bulunan doğanın içinde deniz manzarası olan sayılı sitelerden bir tanesidir.

Göcek körfezini ve adalarını gören muhteşem deniz manzarasına sahip, baştan aşağıya yenilenmiş bu satılık villayı görmek için lütfen iletişime geçiniz.

Ev Özellikleri

Deniz Manzarası
Doğa ile İç İçe
Doğa Manzarası
Kesintisiz Deniz Manzarası
Ortak Bahçe
Ortak Havuz

Diğer Özellikler

Açık Mutfak
Açık Otopark
Eşyalı
Gece Bekçisi
Giyinme Odası
Kapalı Otopark
Kat Kaloriferi
Özel Otopark
Şömine
Veranda

Benzer Evler

İlginizi çeken evleri inceleyin.

Kalimche Sitesinde Deniz Manzaralı Villa

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.