Göcek / Merkez

Villa

4

4

190 m2
25,000,000 TL
ID: SGKL061

Orman İçinde Satılık Villa

Göcek ‘te Çam ağaçlarının arasında, muhteşem bir doğanın içinde, 4 odalı yenilenmiş satılık villa Kalimche Evlerinde yer alıyor.

Şehir merkezine, deniz kıyısına sadece 1,5 km mesafede yer alan Kalimche sitesi, çam ağaçları ve begonviller arasında yemyeşil bir peyzaja, çok büyük bir ortak yüzme havuzuna sahip. İkiz villalardan oluşan sitede, o kadar iyi tasarlanmış ki, yan komşu ile neredeyse hiç göz göze gelemiyorsunuz. Evler genellikle batı yada doğu yönüne konumlandırılmış ve sadece alt yatak odalarından birinden dışarı çıktığınız verandada komşunuzu görebileceğiniz muhteşem bir plana sahip.

Çam ormanın içinde yer alan bu villa, mutfağından, salonuna, yatak odalarından , tüm banyolarına tamamen yenilenmiş. Bütün doğramalar yer döşemeleri değiştirilmiş, yeni bir şömine yapılmış. Evdeki kalorifer tesisatı iyileştirilmiş ve ısı pompası entegre edilmiş. Tüm yatak odalarında, salonunda kliması bulunuyor.

Bulunduğu konum itibari ile aslında deniz manzarası olan bu villanın manzarasını çam ağaçları kesiyor . Fakat bu çam ağaçları Göcek’ te neredeyse çok az sayıda bulabileceğiniz çam ormanında yaşadığınız hissini veriyor.

Giriş katında şömineli çok geniş bir salon, yemek alanı, modern bir mutfak, misafir yatak odası ve banyo bulunmaktadır.

Alt katta ise 2 tane çok büyük yatak odası, her iki yatak odasının ebeveyn banyosu, ayrıca şu anda depo olarak kullanılan ama yatak odası olarak düzenlenebilecek 4. bir oda yer alıyor.

Şehir kalabalığından uzak, doğa ile baş başa kalmak isteyenler için çok ideal bir fırsat sizi bekliyor. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Ev Özellikleri

Bitişik Nizam Villa
Doğa ile İç İçe
Doğa Manzarası
Ortak Bahçe
Ortak Havuz

Diğer Özellikler

Açık Mutfak
Açık Otopark
Eşyalı
Güvenlik Kamerası
Kat Kaloriferi
Klima
Mahremiyet
Şömine
Su Arıtma
Orman İçinde Satılık Villa

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.