Gocek / Köyler

Çiftlik Evi

7

6

m2
90,000,000 TL
ID: SGOV083

Büyük Bahçe İçinde Satılık Çiftlik Evi

Göcek merkeze 8km – 12 dk sürüş mesafesinde yer alan , Çam ormanlarının arasında muhteşem bir bahçeye sahip satılık çiftlik evi.  2380 m2 ve 2500 m2 olmak üzere 2 parselde 4.880 m2 tapulu tapulu, 1721 m2 zilliyetlik olmak üzere toplamda 3 parselde 6600 m2 büyüklüğünde 27 yıllık muhteşem bir  bahçeye sahip. Tapulu parseller üzerinde toplamda 3 adet kayılı ev bulunuyor.

Çevresi tamamen bitkiler ile izole, doğanın içinde tamamen dış dünyadan soyutlanmış, yıllardır Göcek’ te yaşayanların bile haberdar olmadığı çok özel bir konumda yer alıyor. Tüm bahçe 27 yıldır özenle bakılmış, içinde bir bir çeşit bitki ve çiçeğin olduğu, zeytin ağaçları ile çevrili, kendi kendi kendine yetebilecek bir çiftlik evidir. Konum itibari ile Göcek körfezinin ve Yassıca adalarının muhteşem deniz manzarasına hakim bir yerde bulunuyor.

Girişte ana bina bulunuyor, ana binanın çok geniş bir mutfağı, keyifli bir salonu, dış mekanda oturma alanları, verandası, üst katta iki adet yatak odası ve banyosu bulunuyor. Ana binanın hemen yanına geniş bir oturma alanı, kitchenet, hemen önünde ise Yassıca adalarının manzarasını gören çok keyifli bir köşk bulunuyor.

Ana evin hemen biraz ilerisinde 3 yatak odalı bir misafir evi, altında kapalı bir garaj yer alıyor. Bu misafir evinin üzerinde Göcek körfezini ve Yassıca adaları gören, büyük çaplı etkinlikleri bile kaldırabilecek muhteşem bir terası bulunuyor.

Misafir evinin hemen altında ise iki yatak odası müştemilatı var.

Yıllardır özenle bakılan muhteşem bahçesi, üzerinde kayıtlı 3 adet binası , çeşitli oturma alanları ile büyük bir ailenin ihtiyacını karşılayacak tüm niteliklere sahip bu satılık çiftlik evini görmek için lütfen bizimle iletişme geçiniz.

Diğer Özellikler

Açık Otopark
Ayrı Mutfak
Dış Mekan Mutfak
Güvenlik Kamerası
Kapalı Otopark
Mahremiyet
Şömine
Su Tankı
Teras
Veranda

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.