Gocek / Köyler

Çiftlik Evi

7

6

m2
90,000,000 TL
ID: SGOV083

6600 m2 Bahçe İçinde Satılık Taş Villa

Göcek merkeze 8km – 12 dk sürüş mesafesinde yer alan , çam ormanlarının arasında muhteşem bir bahçeye sahip satılık taş evdir.
2380 m2 ve 2500 m2 olmak üzere 2 parselde 4.880 m2 tapulu, 1721 m2 zilyetlik olmak üzere toplamda 3 parselde 6600 m2 büyüklüğündedir. 27 yıllık muhteşem bir  bahçeye sahiptir. Tapulu parseller üzerinde toplamda 3 adet kayıtlı ev bulunuyor.

Çevresi tamamen bitkiler ile izole ayrıca doğanın içinde tamamen dış dünyadan soyutlanmıştır. Yıllardır Göcek’ te yaşayanların bile haberdar olmadığı çok özel bir konumda yer alıyor. Tüm bahçe 27 yıldır özenle bakılmış hatta içinde bin bir çeşit bitki ve çiçeğin olduğu, zeytin ağaçları ile çevrilidir.

Kendi kendine yetebilecek bir taş evdir.. Konum itibari ile Göcek körfezinin ve Yassıca adalarının muhteşem deniz manzarasına hakim bir yerde bulunuyor.

Girişte ana bina bulunuyor, ana binanın çok genişçe bir mutfağı, keyifli bir salonu, dış mekanda oturma alanlarının yanı sıra verandası bulunmaktadır.
Üst katta iki adet yatak odası ve banyonun yanı sıra, ana binanın hemen yanına geniş bir oturma alanı vardır.  Oturma alanında ise Kitchenet ve  Yassıca adalarının manzarasını gören bir köşk bulunuyor.

Ana yapının hemen biraz ilerisinde 3 yatak odalı bir misafir evi, altında kapalı bir garaj yer alıyor. Bu misafir evinin üzerinde Göcek körfezini ve Yassıca adaları gören, büyük çaplı etkinliklere dahi kapasitesi yeterli olan muhteşem bir teras bulunuyor.

Misafir evinin hemen altında ise iki yatak odası bulunan müştemilat bulunmaktadır.

Yıllardır özenle bakılan muhteşem bahçesi, üzerinde kayıtlı 3 adet binası , çeşitli oturma alanları ile büyük bir ailenin ihtiyacını karşılayacak tüm niteliklere sahip bu satılık taş evi görmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ev Özellikleri

Deniz Manzarası
Doğa ile İç İçe
Özel Bahçe
Özel Havuz

Diğer Özellikler

Açık Otopark
Ayrı Mutfak
Dış Mekan Mutfak
Güvenlik Kamerası
Kapalı Otopark
Şömine
Su Deposu
Teras
Veranda
6600 m2 Bahçe İçinde Satılık Taş Villa

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.