Şövalye Adası

Arsa

% imar hakkı

301 m2
8,500,000 TL
ID: SAFS036

Şövalye Adasında Denize Sıfır Satılık Arsa

Fethiye Körfezinin ortasında, herkesin merak ettiği ve yaşamak için hayalini kurduğu  Şövalye adasında 301 m2 yüz ölçümüne sahip denize sıfır satılık arsa.

Şövalye Adası, Fethiye körfezinde yer alıyor. Adada her hangibi motorlu araç bulunmuyor ve adaya servis botları, bot taksiler ve özel tekne ile ulaşılabiliyor. Bir çok evin kendine ait iskelesi bulunuyor. .

Adanın doğu tarafında, Fethiye’ ye bakan kısmında yer alan bu deniz sıfır satılık arsa zarif, müstakil villalar ve iyi tasarlanmış evlerle çevrilidir.Adanın diğer kısmına bakan tarafa kıyasla daha sakin bir denize sahip bir bölümdür.

Şövalye Adası, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü olup, bir çok bülümü arkelojik sit alanı olarak belirlenmiş ve bu arazinin bulunduğu alan 3.dereceden arkeolojik sit ve Anıtlar kurulundan izin almak şartı ile %30 tabanda toplamda %60 imar iznine sahip.  B

Şövalye Adası’nda doğanın ve tarihin güzelliklerini uyumlu bir şekilde birleştiren bu denize sıfır satılık arsa hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Ev Özellikleri

Deniz Manzarası
Denize Sıfır
Doğa Manzarası
Panoramik Deniz Manzarası
Şehir Manzarası

Arsa Özellikleri

Altyapı Tipi Seç
Denize Sıfır
Doğa ile İç İçe
Elektrik Hattı Açılmış
İnternet Altyapısı Mevcut
Konut Alanı
Residential Area
Su Hattı Açılmış
Tourism Area
Turizm Alanı
Yol Açılmış

Google Harita

Benzer Evler

İlginizi çeken evleri inceleyin.

Şövalye Adasında Denize Sıfır Satılık Arsa

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.