Fethiye/Merkez
200 m2
14,000,000 TL
ID: STFT083

Fethiye’nin Kalbinde Satılık Bina

Fethiye şehir merkezin de özel bir konumda yer alan 2 katlı  satılık bina.

Bu bina Merkez Cami’ den , Çarşı Caddesi ne bağlanan yolun  ( Gaffar Okan Caddesi) tam karşısında,  100 m2 taban alanına sahip, toplamda 200 m2 büyüklüğünde mükemmel bir fırsattır.

Ölüdeniz, Saklıkent, Üzümlü Dolmuşlarının kalkış noktasının tam karşısında, Fethiye Şehir Merkezine giren herkesin önünden geçtiği ve çevresinde ev eşyası ve tekstil için bir çok mağaza, butik , cafe ve iş yerlerinin bulunduğu değerli bir konuma sahiptir.

Bölge, yukarıdaki Amintas Kaya mezarlıklarına mesafesinden dolayı 3. derece Arkeolojik sit ve eski bir bina olmasından dolayı, Anıtlar kurulundan izin alınarak tadilat yapılabilir. 

Hemen yanında Beko ve Profilo mağazalarıda benzer şekilde tadilat yapıp  yenilenmiş durumda. 

Tekrar yıkıp yapmak için sondaj yapılıması gerekiyor ve yıkıldıktan sonra yoldan çekme mesafelerinden dolayı, aynı büyüklükte yapı yapılabilemesi çok mümkün değil. Bu yüzden tadilat yapıp bina iyileştirilebilir. 

Diş hastanesi, Poliklinik, cafe, elektronik eşya mağasası, butik yapılabilir yada bu firmalara kiraya verilebilir.  Kira getirisi, satış rakamını karşılabilecek piyasadaki sayılı gayrimenkullerden bir tanesi. Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz. 

Google Harita

Fethiye’nin Kalbinde Satılık Bina

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.