Gocek / Köyler

Arsa

%-1 imar hakkı

50600 m2
66,000,000 TL
ID: SATS023

Ekoturizme Uygun Büyük Arazi

Bu geniş arazi, Göcek Şehir Merkezi’ne sadece 9 km, yaklaşık 18 dakikalık sürüş mesafesinde ve Dalaman Uluslararası Havalimanı’na ise 26 km uzaklıkta bulunmaktadır. Toplam 50.650 metrekare büyüklüğünde olan bu arazi, iki tarafından yol ile çevrili olup, arazinin her noktasına kolayca erişim imkanı sunar. Arazide zeytin ve incir ağaçları bulunmakta, yaklaşık 3 dönümü ise lavanta bahçesi olarak kullanılmaktadır. Ayrıca, arazide bulunan 4 yapı için yapı kayıt belgesi alınmıştır.

Arazinin çevresi, çam ormanları ile kaplı olup, bu da ona huzurlu ve büyüleyici bir atmosfer kazandırır. Doğal güzelliklerle dolu bu arazi, özellikle ekoturizm girişimleri için son derece ideal bir konumdadır. 20.000 m2’den büyük olan bu parsel, ekolojik turizm planlaması yapılabilmesine olanak sağlar ve uygulama tamamlandığında, %10 inşaat izni elde edilebilir.

Bu olağanüstü arazi, hem yatırımcılar hem de doğayla iç içe bir yaşam kurmak isteyenler için mükemmel bir fırsattır. Eğer siz de Göcek’in büyüleyici doğasında, kendi cennetinizi yaratmayı düşünüyorsanız, bu arazi üzerinde gerçekleştirebileceğiniz projeler ve daha fazla detay için lütfen bizimle iletişime geçin. Göcek’te eşsiz bir yatırım fırsatını kaçırmayın.

Arsa Özellikleri

Asfalt Yolu Yapılmış
Doğa ile İç İçe
Elektrik Hattı Açılmış
İnternet Altyapısı Mevcut
Su Hattı Açılmış
Tarımsal Alan
Turizm Alanı
Ekoturizme Uygun Büyük Arazi

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.