Dalaman

Villa

3

3

160 m2
16,200,000 TL
ID: SDKG072

Dalya Life’ a Yakın Bahçeli Müstakil Villa

Göcek merkeze 7,5  km uzaklıkta, Dalya Life’ a yakın,  Çam ormanlarının arasında yer alan Kırcagedire vadisinde, 3 yatak odalı, özel havuzlu, etrafı yemyeşil bitkiler ve leylak ağaçlarıyla çevrili bir bahçeye sahip satılık müstakil villa.

Doğa ile iç içe bir konumda, Göcek merkeze 7,5 km sadece 11 dk sürüş mesafesinde yer alıyor. Yanından geçin yolun devamı 15 dakikada ulaşabileceğiniz Kille ve Boynuz bükü plajına kadar uzanıyor.

Çam ormanlarının arasında, yem yeşil bir bahçeye sahip evin iç mekanın tamamı şık ve modern ahşap mobilyalarla zarif bir şekilde dekore edilmiş olması.

İçeri girdiğinizde sizi geniş, güneşli alan bir oturma odası, havuz manzaralı ve cam çatılı aydınlık ferah bir açık mutfak karşılıyor ve giriş katında bir adet misafir odası yatak odası ve tuvaletli banyo bulunuyor.

Üst katta ebeveyn banyolu iki yatak odası bulunuyor. Yatak odalarından biri benzersiz bir şekilde tasarlanmış olup küvet ve gömme dolap içeren ayrı bir bölüme sahiptir ve hemen önünde çam ormanlarına bakan keyifli bir balkonu var.

Göcek merkeze 7,5 km uzaklıkta, Dalaman Havalimanına ise 19 km uzaklıkta yer alan özel bir konuma sahiptir.

Dalya Life’ ın çevresinde yer alan,  Göcek’ e sadece 10 dakika ulaşabileceğini, doğanın kalbinde, satılık özel havuzlu, bahçeli, müstakil villa hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Özellikleri

Doğa ile İç İçe
Doğa Manzarası
Müstakil Villa
Özel Bahçe
Özel Havuz

Diğer Özellikler

Açık Mutfak
Alarm
Eşyalı
Klima

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.