Dalaman / Merkez

Çiftlik Evi

4

3

300 m2
21,000,000 TL
ID: SDAK077

Akkaya’da Satılık Çiftlik Evi

Dalaman’ın Akkaya Vadisi’nde yer alan bu “satılık çiftlik evi”, doğa ile iç içe bir yaşam arayışında olanlar için mükemmel bir fırsat sunuyor. 4305 m²’lik geniş bir arazi üzerinde kurulu ve etrafı çam ormanlarıyla çevrili bu çiftlik evi, Dalaman havaalanına 19 km, Göcek’in renkli dünyasına ise 22 km uzaklıkta yer alıyor. Bu konumuyla hem huzurlu bir doğa içinde yaşamak isteyenler için ideal hem de çevre bölgelere kolay erişim sağlayan stratejik bir noktada.

Etrafı yabancı komşularla çevrili bu mülk, şehir yaşamının stresinden uzakta, doğal bir ortamda, dingin bir yaşam vaat ediyor. Yapıldığı tarih itibari ile biraz eski bir yapı olmasına rağmen, çok bakımlı, dekorasyon ve günümüze uyarlama dışında herhangi bir masrafı olmayan bir evdir. Bahçesinde yetişkin ağaçlar ve geniş bir yüzme havuzu bulunuyor. Havuz başında güneşlenme terası ve hemen altında uzun süredir kullanılmayan bir müştemilat, bu alana ek bir değer katıyor. Müştemilatı isteğe bağlı olarak misafir evi veya bakıcı evi olarak kullanabilirsiniz.

Bu çiftlik evinin giriş katında, açık mutfaklı geniş bir salon, Akkaya Vadisi’nin manzarasına hakim bir teras, göl ve vadi manzaralı bir veranda, aynı manzaraya sahip master yatak odası ve bir tanesi ebeveyn banyolu olmak üzere iki adet misafir yatak odası, bir ortak banyo tuvalet bulunuyor.

Alt katta, evden bağımsız içinde küçük bir mutfağı, banyo tuvaleti olan bir yatak odası da bulunuyor. Bu kattan kolaylıkla bahçeye çıkabiliyorsunuz ve hemen yanında çamaşırhane ve depo olarak tasarlanmış bir alana sahip.

8200 m2 içerisinde iki adet ev yapılmış ve hemen yanındaki evde Alman komşusu bulunuyor. Evin bulunduğu alan Konut alanı ve 1/5000 lik planları yapılmış, 1/1000 lik planlar yapılmamış. Tarla niteliğindeki parsel imar uygulaması sonucunda tahmini 2.800 m2 Arsaya dönüşeceğinden yatırım için iyi bir fırsat sunuyor. Evin yaşı ve henüz hisseli bir tapu olmasından dolayı fiyat alternatiflerine göre daha uygun tutulmuş ve neredeyse arazi değerine satılık içinde muhteşem bir bahçesi, geniş yüzme havuzu ve evi bulunan uygun bir yatırım fırsatıdır.

“Satılık çiftlik evi” arayanlar için Akkaya Vadisi’ndeki bu mülk, doğayla baş başa, huzurlu bir yaşam sürmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir fırsat. 8200 m²’lik bu geniş arazi, yatırım potansiyeli yüksek bir gelecek vaat ediyor. Fiyatının bölgedeki benzer mülklerle kıyaslandığında oldukça uygun olduğu bu çiftlik evi hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Burası, hem yaşamak hem de yatırım yapmak isteyenler için ideal bir seçenek olabilir.

Ev Özellikleri

Çim Alan
Doğa ile İç İçe
Doğa Manzarası
Özel Bahçe
Özel Havuz

Diğer Özellikler

Açık Mutfak
Açık Otopark
Eşyalı
Giyinme Odası
Jakuzi
Kiler
Özel Otopark
Şömine
Veranda
Akkaya’da Satılık Çiftlik Evi

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.