Göcek / Gökçeovacık

Müstakil Ev

2

1

80 m2
125,000 TL
ID: KVGO002

Gökceovacık Göcek’te Sezonluk Kiralık 2+1 Müstakil Ev

Gökçeovacık Göcek’te sezonluk kiralık ev arayışında olanlar için Huzur Vadisi, adı üstünde, kendinizi doğanın kollarına bırakacağınız saklı bir cennet olarak öne çıkıyor. Göcek’in büyüleyici doğası içinde yer alan bu taş ev, sahibinin yıllar önce rüyasında gördüğü ve bir emlakçının tavsiyesiyle tesadüfen bulduğu bir yerde karşısına çıkmış. Harabe halindeki bu evi gördüğü anda buranın kendine ait olacağını hissetmiş. Doğaya duyduğu tutkuyla, ev sahibi burada, fazlalıklardan arındırılmış, sade ve doğal bir yaşam alanı yaratmış.

Bu iki katlı taş evin bahçe katında geniş bir veranda, açık mutfak ve salon, bir de banyo bulunuyor. Üst katta ise rahat bir yatak odası ve banyo yer almakta. Evdeki dekorasyon, ev sahibinin kendi zevklerini yansıtacak şekilde, profesyonel yardım alınmadan oluşturulmuş. Sade, biraz bohem dekorlarla dolu bu ev, rahatlığın ve doğallığın bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor. Evin her köşesi, dünyanın dört bir yanından getirilmiş küçük detaylarla süslenmiş.

Gökçeovacık Göcek’te sezonluk kiralık ev arayanlar için ideal bir seçim olan bu yaşam alanı, doğal ahşap mobilyalar, rahat koltuklar ve büyük bir yemek masası ile donatılmış. Mobilyaların birçoğu yerel marangozlar tarafından yapılmış, diğerleri ise İstanbul’daki antikacılardan seçilmiş eski parçalardan oluşuyor. Ev sahibinin az vakit geçirdiği bu ev, maliyetten ziyade mevcut olanları en iyi şekilde değerlendirme felsefesiyle döşenmiş. Göcek’te doğayla iç içe, huzurlu bir kaçamak yapmak isteyenler için bu taş ev, unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Ev Özellikleri>

Doğa ile İç İçe
Doğa Manzarası
Özel Bahçe

Diğer Özellikler

Açık Mutfak
Barbekü
Bulaşık Makinesi
Çamaşır Makinesi
Hayvan Dostu
Klima
Mahremiyet
Şömine
TV
Veranda
Gökceovacık Göcek’te Sezonluk Kiralık 2+1 Müstakil Ev

Gül Başar

+90 533 789 0532

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.