Göcek / Merkez

Villa

5

4

180 m2
36,300,000 TL
ID: SG00075

D-Marine Yakın Doğa ile iç içe Satılık Villa

Göcek Merkezde, D-Marin’e 5 dk yürüme measfesinde, orman içinde yer alan satılık müstakil villa. Çam ormanın kokusunun ve kuş seslerinin hiç eksik olmadığı, yeşillikler içinde özel havuza sahip villa, D-marin’ e yürüme mesafesi ile doğa tutkunları için ideal bir fırsat sunuyor. Muhtemelen orman içinde ve denize bu mesafede bulabileceğiniz, Göcek’ te ki tek satılık villa.

400 m2 arsa üzerine, 60 m2 taban alanı üzerine inşaa edilmiş, toplamda 180 m2 kapalı 35 m2 teras ve 5 m2 balkon ile 220 m2 kullanım alanına sahip. 2006 yılında bir çok yerinde masif ahşap kullanılmış, çok iyi bir inşaat kalitesine sahip.

İçeriye adım attığınızda, güneş ışığı alan aydınlık ve havadar bir oturma odası, açık mutfağı, şömine alanı, misafir tuvaleti  bulunuyor. Odanın pencereleri çevredeki ormanın panoramik manzarasını sunuyor ve yaşam alanı kusursuz bir şekilde keyifli bir teras balkona çıkıyor.  Hem yemek masasının hemde oturma grubunun rahatlıkla sığdığı ve küçük bir kitcheneti olan çok keyifli bir terası bulunuyor.

Birinci katta nefes kesen doğa manzaralı üç yatak odası , bir tanesi ebevyn olmak üzere iki banyo tuvalet bulunuyor. Ayrıca üst kata çıktığınızda küçük bir alana çamaşır makinesi kurulmuş ve hemen yanından ormana bakan balkona çıkabiliyorsunuz.

Evin bodrum katında ise çok geniş iki adet oda ve ortak kullandıkları bir banyo tuvalet bulunuyor. Bodrum katında hiç rutubet veya nemlenme yok ve bu özelliği ile Göcek’ te ki bodrumlu evlerin çoğundan kendini sıyırıyor.

Ev, genel çekiciliğini artıran zarif ve modern mobilyalarla zevkli bir şekilde döşenmiştir. Tüm odalarda klima var ayrıca evde kalorifer petekleride bulunuyor. Eski bir kombi sistemi ile çalışan kalorifer, ısı pompası ile desteklenebilir.

Göcek’ in merkeze, D-Marin’e  sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde, Beşevler mevkiinde yer alan villa, dilediğinde kendi kabuğunda kalıp, dilediğinde bir kaç dakika yürüyerek D-Marine yada Göcek çarşıya ulaşmak isteyenler için ideal bir fırsat sunuyor.

Göcek’te doğanın güzellikleriyle iç içe olan, Göcek Merkez ve D-Marin’ e bir kaç dakika yürüme mesafesinde yer alans satılık Müstakil Villa hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Ev Özellikleri

Çim Alan
Doğa ile İç İçe
Doğa Manzarası
Merkeze Yürüme Mesafesinde
Müstakil Villa
Özel Bahçe
Özel Havuz

Diğer Özellikler

Açık Mutfak

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.