Şövalye Adası

Arsa

% imar hakkı

263 m2
9,500,000 TL
ID: SAFS035

Şövalye Adasın’ da Denize Sıfır Satılık Arsa

Fethiye Körfezinin ortasında, herkesin merak ettiği ve yaşamak için hayalini kurduğu  Şövalye adasında 263 m2 yüz ölçümüne sahip denize sıfır satılık arsa.

Şövalye Adası, Fethiye körfezinde yer alıyor. Adada her hangibi motorlu araç bulunmuyor ve adaya servis botları, bot taksiler ve özel tekne ile ulaşılabiliyor. Bir çok evin kendine ait iskelesi bulunuyor. .

Adanın hem batı hem de doğu tarafına cepheli ve adanın Çalış plajı tarafında yer alıyor.  Deniz seviyesinden çok az yükseklikte bulunan arsa, Göcek körfezinden Babadağ ve Mendos dağlarını gören muhteşem bir manzaraya sahiptir.

Şövalye Adası, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü olup, bir çok bülümü arkelojik sit alanı olarak belirlenmiş ve bu arazinin bulunduğu alan 3.dereceden arkeolojik sit ve Anıtlar kurulundan izin almak şartı ile %30 tabanda toplamda %60 imar iznine sahip.

Şövalye Adası’nda doğanın ve tarihin güzelliklerini uyumlu bir şekilde birleştiren bu denize sıfır satılık arsa hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Ev Özellikleri

Deniz Manzarası
Denize Sıfır
Doğa ile İç İçe
Doğa Manzarası
Panoramik Deniz Manzarası

Arsa Özellikleri

Denize Sıfır
Doğa ile İç İçe
Konut Alanı
Residential Area
Tourism Area

Google Harita

Benzer Evler

İlginizi çeken evleri inceleyin.

Şövalye Adasın’ da Denize Sıfır Satılık Arsa

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.