Villa

3

1

250 m2
1,700,000 TL
ID:

Watermill | Doğanın içinde Kiralık Villa

Watermill, Göcek’in sadece 10 dakika mesafede  , çam ve çınar ağaçlarının arasında konumlanmış ve içinden su akan bir bahçede kendi şelalesi bulunan çok özel kiralık müstakil Villa.

İnlice bölgesinde bulunan bu özel villa, vadinin içinde, Gizli Cennet’e çok yakın bir noktada eski bir değirmen üzerine inşa edilmiş.

1.304 m2 büyüklüğündeki arazi, çam ve çınar ağaçlarıyla çevrili ve size muhteşem bir mahremiyet sunuyor.

Evin giriş katında, tek seviyede yer alan salon, açık plan mutfak, geniş yatak odası, giyinme odası, büyük banyo tuvalet ve oturma odası bulunuyor. Havuz terasının hemen yanında bulunan açık mutfak ve salondan dış mekana rahatlıkla ulaşılabilirceğiniz, tek seviye üzerinde size çok keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

Alt katta, biri ebeveyn banyolu olmak üzere 2 yatak odası ve 2 banyo bulunuyor. Yatak odaları oldukça geniş olup, her birinden doğrudan bahçeye çıkış sağlanmaktadır.

Eski değirmen üzerine konumlandırılmış, evin bahçesinden geçen değirmenin suyu ile beslenen şelalesi, altından fışkıran çınar ağaçları ile belki Türkiye’ de eşi benzeri olmayan bir evdir. Bu keyifli şelalenin üzerinde çınar ağaçları ile çevrili, geniş dış alanları ile küçük davetlerinizde herkese unutulmaz anlar yaşatacağından emin olabilirsiniz.

Şehir kalabalığından uzak, kendi kabuğunuda zaman geçirebileceğiniz ve sadece 10 dakika sürüş ile Göcek merkeze ulaşabileceğiniz bir mesafede yer alıyor.

Su ve kuş sesleriyle çevrili bu ev, Akşamları Göcek şehir merkezinden  5-6 derece daha serin ve huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.

Yerden ısıtması, yenilenmiş mobilyaları, rahat bahçe mobilyaları, saunası, jeneratörü, alarm sistemi, güvenlik kameraları gibi konforunuz için bir çok donanıma sahip bu bölgede bulabileceğiniz ender villalardan birisidir.

Kiralama şartları yıllık peşin ödeme ve 2 aylık kira bedeli hasar depozitosunu içermektedir.

Doğa ile çevrili, içerisinden su akan ve kendi şelalesi olan bu kiralık özel villa hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Ev Özellikleri>

Çim Alan
Doğa Manzarası
Havuz Manzarası
Müstakil Villa
Özel Bahçe
Özel Havuz

Diğer Özellikler

Watermill | Doğanın içinde Kiralık Villa

Mehmet Güngör

+90 532 250 0252

    © 2021 | Designed by Karakedi Web Tasarım | All rights reserved by Ekinoks Emlak Turizm Ltd. Şti.